Vítejte u Blechů!

 

Vítám Vás na své genealogické stránce

  a zdravím zde všechny návštěvníky, kteří jsou zde poprvé, ať už je na tyto stránky zavál výsledek cíleného hledání, nebo sem zabrousili náhodou či omylem. Obzvlášť zde Vítám ty, kteří se sem vracejí opakovaně, protože zde nacházejí pro sebe zdroj informací.


  Tyto osobní stránky vznikly na základě snahy zpřístupnit zájemcům, pátrajících v celosvětové informační pavučině -Internetu po nositelích rodového jména "BLECHA". Dovoluji si Vám proto předložit na následujících stránkách výsledky mé badatelské práce, včetně přehledu nalezených a zaznamenaných osob, jak se vyskytly v matrikách, mnou probádaných. Z důvodu ochrany osobních údajů je část stránek zpřístupněna pouze pro registrované uživatele.

  Doufám, že se Vám moje stránky budou alespoň trochu líbit, nebo že Vám budou nápomocné při pátrání po Vašich předcích. Pokud jste zde objevili své předky, uvítám jakouko-li informaci o Vás, pro možné rozšíření rodokmenu. Pokud jste však žádné předky neobjevili, nevadí, zašlete rovněž informaci o Vašem rodu "Blecha" pro možnost zmapování původu zrodu. Obzvlášť přivítám informace z far obcí Mirošov a Skořice v okrese Rokycany.

  Dodaná informace by měla určitě obsahovat:

• Členy Vaší rodiny: jméno a příjmení (u žen i rodné), datum narození (alespoň rok), místo a okres narození, povolání, zaměstnání a bydliště , u předků i datum úmrtí vč. místa a způsobu pohřbu (do hrobu, žehem), doplňující informace. Nebo můžete vyplnit připravený dotazník.

  Je možné dodat informaci i o předcích z matčiny strany
•  Informaci lze doplnit svatební fotografií (pokud jste v manželském svazku), fotografií bydliště a to vše nejlépe ve formátu *.jpg. Pokud toto nelze z Vaší strany zrealizovt, můžete mi fotografie zapůjčit.

© 2002  - Ing. Jiří Blecha  Poslední úprava 8. prosince 2002